До уваги платників податків, щодо яких прийняті рішення про застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Дата: 19.03.2024 08:34

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що 11.03.2024 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 08.02.2024 № 52, яким внесено зміни до наказу Міністерства фінансів України від 11.02.2019 № 60 «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної податкової служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення (перерахування) платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені».

Зокрема, Порядок доповнено положенням, відповідно до якого не підлягають поверненню помилково та/або надміру сплачені суми грошових зобов’язань та пені платникам податку, щодо яких у порядку, встановленому Законом «Про санкції», прийняті рішення про застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), протягом строку застосування таких санкцій.