Ігор Сушко

Дата: 09.03.2024 14:23

Семенівщина знову в скорботі: на війні з супостатом загинув Ігор Віталійович Сушко. Військовий із с. Степанівка.

Загинув чоловік на полі бою 4 березня 2024 року у районі с. Бердичі Донецької області.

Сьогодні, 9 березня 2024 року вся Семенівська громада стоячи на колінах попрощалася із Героєм.

Щирі слова співчуття рідним від усієї громади висловили перший заступник селищного голови Юрій Стеценко та начальник третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Станіслав Ковалевський.

Довідково: Ігор Сушко народився 5 січня 1995 р. Навчався у Степанівській ЗОШ. Своє життя вирішив присвятити благородній місії — порятунку тварин. Тому після закінчення 9 класів продовжив здобувати освіту в Хомутецькому коледжі за фахом ветеринарного лікаря.

За життя чоловік працював на різних сільськогосподарських підприємствах. Був одружений. У 2017 р. став батьком.

З перших днів повномасштабного вторгнення Ігор Віталійович служив у роті охорони. Пізніше навчався військовій справі за кордоном. Далі службу проходив у найгарячіших точках російсько-українського протистояння.

Мужній воїн захищав українську землю… Ціною власного життя він виборював право нашої нації бути вільною. Тепер він – навічно з небесною вартою, а над його могилою навіки майорітиме синьо-жовтий стяг.

Вічна пам’ять! Вічна слава Герою