Під керівництвом першого заступника селищного голови Юрія Стеценка відбулася робоча нарада, на якій обговорили питання,що стосуються благоустрою громади

Дата: 21.03.2024 14:44

Сьогодні, 21 березня, під керівництвом першого заступника селищного голови Юрія Стеценка відбулася робоча нарада, на якій обговорили питання,що стосуються благоустрою громади, а саме:

— підгортання сміттєзвалищ;

— проведення благоустрою на кладовищах по всій громаді;

— стан асфальтування доріг громади;

— благоустрій прибережних територій.

На нараді були присутні: директор КП «Комунальник» Олександр Сурков, керівники структурних підрозділів та установ Семенівської селищної ради, а також діловоди та особи уповноважені на координацію роботи із організації громадської оборони та підготовки до національного спротиву на території Семенівської громади.

По завершенню наради також обговорили план подальших дій щодо весняного прибирання, адже двомісячник благоустрою триває.

Працюємо далі на благо своєї громади!