У Семенівській громаді відбулася зустріч, присвячена розвитку молодіжної політики

Дата: 28.03.2024 09:08

27 березня у Семенівській громаді відбулася зустріч, присвячена розвитку молодіжної політики. З тренером Олександром Глазовим обговорювали можливості та функціонал молодіжних рад й ініціативних груп, важливість молодіжного лідерства, структуру органів місцевого самоврядування, інструменти для об’єднання молодіжного активу громади.

Попереду ще чимало роботи та «дорога в тисячу миль починається з першого кроку». Тому, крокуємо!

Проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Розвиток потенціалу молоді в Полтавській та Сумській областях» реалізовується ГО «Нова Полтава» за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини.