До уваги внутрішньо переміщених осіб Семенівської громади!

Дата: 29.03.2024 10:31

Виконавчий комітет Семенівської селищної ради повідомляє, що 01.04.2024 року буде проводитися видача гуманітарної допомоги, яка сформована за рахунок продовольчого резерву Полтавської області, згідно розпорядження начальника Полтавської ОВА від 20.03.2024 року №156 "Про використання продовольчого резерву Полтавської області".

Для отримання гуманітарної допомоги при собі необхідно мати: паспорт, свідоцтво про народження дитини (для неповнолітніх дітей), довідку про взяття на облік ВПО.

Внутрішньо переміщенні особи, які проживають в с-щі Семенівка можуть отримати продовольчі набори за адресою: с-ще Семенівка, вул. Волі, 15 ( колишня вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів) з 9:00 до 15:00 год.

Внутрішньо переміщені особи, які проживають в населених пунктах Семенівської громади можуть отримати гуманітарну допомогу у діловодів або координаторів у приміщеннях адмінбудівель.