Шановний споживачу електричної енергії!

Дата: 01.04.2024 13:45

АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» звертається до вас із проханням здійснювати передачу показів спожитої електричної енергії за місяць.

Звертаємо вашу увагу, що згідно з вимогами Кодексу комерційного обліку е/е (далі – ККОЕЕ) п. 8.6.2. Індивідуальні побутові споживачі ЗОБОВ’ЯЗАНІ щомісяця зчитувати фактичні покази зі всіх лічильників, встановлених на об'єкті споживача, для яких відсутня можливість дистанційного зчитування даних, та надавати їх до кінця третього календарного дня місяця, що настає за розрахунковим, відповідному оператору системи розподілу.

Передавати показники потрібно будь-якого дня в період за 2 дні до та 2 дні після 1-го числа кожного місяця. Покази передані в цей період вважатимуться показами на 1-ше число.

Найзручніші способи передачі показів:

1) Використовуючи сайт https://www.poe.pl.ua/ (без реєстрації),

2) Без участі оператора Кол-центру АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» це можна зробити за допомогою цілодобового інтерактивного голосового багатоканального меню (IVR-меню): 097-202-02-07, 050-305-99-10, 093-170-25-33, (0532) 510-910. Наберіть один з перелічених номерів, та не чекаючи з’єднання з оператором, введіть власний особовий рахунок та покази лічильника.