Дата: 04.04.2024 17:16

4 квітня відбулася робоча зустріч із фахівцями Кременчуцького районного управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Полтавській області з представниками підприємств сільського господарства Семенівської громади під керівництвом першого заступника селищного голови Юрія Стеценка.

Тема обговорення - дотримання вимог чинного законодавства при застосуванні пестицидів та агрохімікатів в господарській діяльності.

Основні питання:

— вплив пестицидів і агрохімікатів на здоров’я людей;

— дотримання вимог Закону України «Про пестициди та агрохімікати»;

— державні санітарні правила «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві ДСП 8.8.1.2.001-98».

Зустріч пройшла у формі конструктивного діалогу.