Інформує КП "Комунальник"

Дата: 08.04.2024 14:15

До уваги жителів Семенівської громади!

КП "Комунальник" Семенівської селищної ради звертається до всіх жителів приватного сектору, багатоквартирних будинків навести чистоту біля прибудинкових територій, під’їздів будинків та на територіях прилеглих садиб, вулицях, господарських територіях. А колективів підприємств, установ та організацій всіх форм власності, громадських організацій просимо провести санітарне прибирання та благоустрій прилеглих та закріплених за вами територій до 20 квітня 2024 року.

Крім того, нагадуємо про відповідно до «Правил благоустрою території населених пунктів Семенівської селищної ради», Закону України “Про відходи” на об’єктах благоустрою населених пунктів громади забороняється:

— засмічувати і забруднювати власні, прилеглі/закріплені території матеріалами, відходами тощо;

— вивозити і звалювати відходи, траву, гілля, деревину, листя, землю, сніг, кригу у не відведених для цього місцях та встановлювати звалища;

— складати та вивозити будівельні матеріали, обладнання, ремонтні відходи у не визначених для цього місцях.

Жителі громади, підприємства та організації всіх форм власності зобов’язані:

— укладати договори на вивезення (збирання, зберігання, перевезення, знешкодження, видалення і захоронення) відходів згідно з вимогами чинного законодавства;

— сміття можна відвезти в спеціально відведене місце самостійно, при цьому необхідно заключити договір на розміщення в КП “Комунальник” згідно затверджених тарифів за 1 м3.

Адміністрація КП "Комунальник"