У Семенівській громаді комісія розглянула актуальні питання захисту прав дитини

Дата: 08.04.2024 17:14

8 квітня відбулася комісія служби у справах дітей під керівництвом першого заступника селищного голови Юрія Стеценка.

На порядок денний виносилось 6 питань по кожному з яких доповіла начальник Служби Тамара Таран.

Коротко, що було:

- про розгляд заяви мешканки Семенівської територіальної громади щодо проживання малолітньої дитини;

- про розгляд Ухвали Семенівського районного суду Полтавської області щодо позбавлення батьківських прав батька відносно малолітньої дитини;

- про стан виконання батьківських обов’язків матір`ю щодо малолітніх дітей;

- про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;

- про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час засідання заслухано, як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні питань.

За результатами засідання комісією прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей, які будуть розглянуті членами виконавчого комітету Семенівської селищної ради вже завтра, 9 квітня.