Семенівська громада у скорботі

Дата: 14.04.2024 10:55

Вчора, 13 квітня, в с-щі Семенівка відбулася церемонія прощання з Валентином Мироновим, який загинув під час виконання бойового завдання в районі н.п. Урожайне Донецької області.

Довідково: Валентин Миколайович народився 29 квітня 1979 р. у с. Тарасівка. Закінчив Семенівський НВК №2. У 1990-х рр. проходив строкову службу в лавах армії.

Після початку повномасштабного вторгнення Валентина Миронова було мобілізовано до сил оборони. Службу проходив у складі Національної гвардії України на посаді помічника начальника варти стрілецького батальйону в/ч А3052. Мав звання молодшого сержанта.

Щирі слова співчуття висловили селищний голова Людмила Милашевич та начальник третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Станіслав Ковалевський.

Схиляємо голови перед подвигом нашого земляка. Вічна йому пам’ять і шана!

Спочивай з миром, Герою!