Щиро вітаємо!

Дата: 15.04.2024 08:09

15 квітня День народження відзначає начальник Управління праці та соціального захисту населення Семенівської селищної ради Алла Оніпко.

Шановна Алло Михайлівно!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, благополуччя, добробуту, реалізації намічених планів і сподівань, невичерпної енергії, мирного неба над головою та всіх життєвих гараздів.
Хай Вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих порядних людей, які приноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть успіхи та додаватимуть джерельної снаги.

Нехай і надалі людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро.

Селищний голова Людмила МИЛАШЕВИЧ, виконавчий комітет та депутатський корпус Семенівської селищної ради