Створено мобільний застосунок для жінок, що постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства, або перебувають у групі ризику

Дата: 16.04.2024 08:45

Застосунок надає можливість викликати поліцію через кнопку «SOS», без дзвінка на 102. У такому випадку спілкування телефоном з оператором можна уникнути, адже поліція приїде знаючи про специфіку випадку (домашнє насильство) за геолокацією або вказаною при реєстрації адресою. Кнопка виклику поліції, корисна інформація та контакти інших служб допомоги у випадках домашнього або гендерно зумовленого насильства, доступні тільки у прихованому інтерфейсі, доступ до якого має лише власниця телефону.

Інформацію щодо назви мобільного застосунку, як його встановити на свій телефон та дізнатися про правила користування можна зателефонувавши на Національну гарячу лінію з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації за телефоном: 0800500335 або 116 123 (з мобільного).

За інформацією Кременчуцька РДА