Інформує КП "Комунальник"

Дата: 18.04.2024 16:54

За тиждень після Великодня в Україні починаються поминальні дні. На поминальні дні могили прийнято прибирати та прикрашати вінками та штучними квітами. Останні є небезпечними не лише для довкілля, а й для людей. Це тому, що їх виготовляють із синтетичних пластмас, а ще ниток та паперу оброблених парафіном. Через такий склад штучні квіти неможливо безпечно утилізувати.

Шановні жителі громади просимо вас відмовитися від штучних квітів на могилах рідних, та не насаджувати біля могил дерев та кущів, адже вони з часом захаращують кладовища а сухі гілки дерев можуть пошкоджувати пам’ятники.

У сучасному світі потрібно бути екологічним, віддавати перевагу справжньому там, де можна уникнути штучного. Є альтернативні варіанти, які можна використовувати, щоб повністю відмовитись від штучної ритуальної атрибутики (паперові квіти, живі квіти, сухоцвіти тощо).

Давайте будемо дбати про наше майбутнє покоління та дбати про стан навколишнього середовища. Вибір за кожним!