Запрошуємо на першу зустріч книжкового клубу
У нашій громаді хочемо започаткувати книжковий клуб — простір для спілкування, обміну думками та натхнення через книги.
Клуб створюється у партнерстві з Семенівською центральною бібліотекою, щоб разом розвивати культуру читання, живого діалогу та змістовного дозвілля в громаді.
Ідея клубу проста: разом читати, обговорювати важливі теми, ділитися враженнями, відкривати нових авторів і проводити час у колі людей, яким цікаві книги та живе спілкування.
На першій зустрічі ми познайомимося, обговоримо можливий формат клубу, частоту зустрічей, жанри та книги, які було б цікаво читати разом. Також будемо раді вашим пропозиціям: які книги ви хотіли б обговорити у книжковому клубі?
Це можуть бути художні твори, нон-фікшн, класика, сучасна українська чи світова література — усе, що може стати приводом для цікавої розмови.
На вас чекатимуть кава, тепла атмосфера, приємне спілкування і можливість стати частиною нового клубу з самого початку.
Перша зустріч: 13 травня о 17:00. Молодіжний простір «Місце»
Приходьте, навіть якщо ви давно не читали або тільки хочете повернутися до читання. Почнемо разом — легко, відкрито і з гарною атмосферою.
Якщо плануєте бути - повідомте, будь ласка, в коментарях або в особисті повідомлення!
