Урочисте відкриття новорічної ялинки

Дата: 19.12.2017 18:30

19 грудня у день Святого Миколая в центрі селища Семенівка відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки

Як і рік тому, 19 грудня, у день Святого Миколая, відбулося урочисте відкриття головної ялинки селища Семенівка. Подивитися на новорічну красуню зібралося чимало місцевих мешканців. Присутніх зі святом привітали Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, депутат Полтавської обласної ради Володимир Куцовол та благочинний Семенівського району отець Олексій. Аби ялинка засяяла вогнями, малеча розповідала віршики. Усім дітлахам, котрі завітали на свято, Святий Миколай подарував солодкі презенти.

Тож нехай наша красуня ялиночка своїми чарівними, яскравими вогниками, зігріває та дарує новорічний настрій кожному жителю громади.

Фото та матеріал - Голос Громади