Новорічне диво в Семенівському НВК №1

Дата: 29.12.2017 18:37

Фото без описуВеселі довогоочікувані Новорічні свята – це час здійснення мрій. У ці дні знову оживає Новорічна і Різдвяна казка, воскресає світла надія, що майбутнє принесе лиш радість, достаток і приємні турботи

Цьогоріч у сяючій залі Семенівського НВК №1 дійсно трапилося новорічне диво – учні навчального закладу поринули в казку, отримали солодощі та новорічні призи. Адміністрація, педагогічний колектив школи щиро і сердечно дякують за батьківську турботу про дітей селищному голові – Милашевич Людмилі Павлівні, а також добродіям: подружжю Степаненкам Лілії Іванівні та Олександру Васильовичу, керівнику СФГ «Оберіг» - Сидоренку Андрію Володимировичу, керівнику АТП «Шанс» - Безручко Ларисі Семенівні, керівнику СФГ «Дослідне» - Мокляку Володимиру Яковичу, приватним підприємцям братам Сліпаченкам Петру Петровичу та Андрію Петровичу, керівнику фермерського господарства «Проскурня» - Проскурні Анатолію Миколайовичу, керівнику ТОВ «Агріс» Куцоволу Володимиру Миколайовичу, керівнику ПАТ «Кременчукгаз» Оксененку Богдану Валентиновичу, голові Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина» народному депутату Руслану Богдану.

Джерело - semenivka-nvk1.edu.poltava.ua/