A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Тактико-показові навчання у Семенівському НВК №2

Дата: 17.05.2017 22:15
Кількість переглядів: 581

17 травня 2017 р. у Семенівському НВК №2 відбулися тактико-показові навчання із евакуацією педагогічного та учнівського колективів.

Цей захід було проведено у рамках Тижня безпеки життєдіяльності дитини під керівництвом провідного фахівця Семенівського РС ГУ ДСНС України у Полтавські області Віталія Жмінька.
О 12 год. 00 хв. на території НВК №2 було оголошено загальну евакуацію учнів і працівників школи. Покинути приміщення навчального комплексу їм вдалося за 2 хв. 40 сек. Після цього про виникнення умовної пожежі у школі було повідомлено до рятувального підрозділу. На місце «пожежі» прибуло відділення ДПРП-8 с-ща Семенівка в складі 3-х чоловік, бригада екстреної медичної допомоги, а також працівники Семенівської філії ПАТ «Полтаваобленерго». 
Перед пожежниками було поставлене стратегічне завдання – врятувати життя потерпілого, роль якого виконав учень 8 класу Віталій Чопей. Хлопець знаходився у кабінеті фізики на 2-ому поверсі. 
Після успішного «рятування» хлопця із задимленого приміщення школи, учні НВК №2 продемонстрували навички із надання першої медичної допомоги, одягання протигазів та евакуації потерпілого із зони виникнення надзвичайної події.

 

 

 

 

 

 

 

 

Матеріал та фото - Голос Громади


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора