Автопробіг "Не дамо вкрасти землю!"

Дата: 24.05.2017 22:29

Фото без опису17 травня у селищі Семенівка відбувся автопробіг "Не дамо вкрасти землю!", в якому взяли участь члени районної партійної організації Аграрної партії України і Асоціації фермерів та приватних землевласників.

У такий спосіб аграрії закликають людей не допустити скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

Ринком землі можуть скористатися для спекуляцій, внаслідок яких буде зірвано злагоджену роботу агропромислового комплексу, що може вплинути на продовольчу безпеку і призвести до дестабілізації в Україні, а отже – і в усій Європі.

Керівник Семенівської районної партійної організації Аграрної партії України Володимир Куцовол говорить, що акція дедалі більше привертає увагу людей, які вже обізнані про загрози, що постають перед нашою державою. І сьогодні все активніше підтримують прагнення і наміри Аграрної партії України та головне гасло – «Не дамо вкрасти землю!».

Також триває далі збір підписів на підпримку Всеукраїнської акції "Не дамо вкрасти землю"!

Семенівська районна партійна організація Аграрної партії України