УРОЧИСТІ ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

Дата: 21.10.2016 12:33

14 жовтня 2016 року в селищі Семенівка в районнобу будинку культури відзначали День захисника України, День українського козацтва та свято ПОКРОВУ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ.

З вітальними словами до гостей свята звернулися Семенівський селищний голова Людмила Милашевич, голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко та архімандрит Олексій настоятель Всіхсвятської церкви селища Семенівка.

Також на урочистому святі були вручені за жертовний подвиг ювілейними медалями (відзнака Призидента України) нагородили учасників Другої світової війни: Івана Васильвича Сімрока, Ольгу Петрівну Черненко та Наталію Семенівну Коваленко. За мужність та самовідданість ювілейні медалі отримали ліквідатори Чорнобильської АЕС, почесними грамотами за проявлену відвагу воїнів-інтернаціоналістів. Вшанували патріотизм та незламність наших мужніх захисників - учасників АТО. Саме завдяки сміливості і героїзму цих людей ми маємо сьогодні мирне небо над головою.

Музичними привітаннями вітали гурт "Резонанс" Людмила Милашевич, директор школи мистецтв м. Хорол Анатолій Темник.