ОГОЛОШЕННЯ про скликання 27-ї позачергової сесії Семенівської селищної ради першого скликання

Дата: 24.11.2017 20:25

Фото без описуВідповідно до ст. 46 Закону України "Про  місцеве самоврядування  в  Україні", Семенівська селищна рада доводить до відома жителів громади та депутатів Семенівської селищної ради про проведення 27-ї позачергової сесії першого скликання що відбудеться 27 листопада 2017 року о 09:00 год. в приміщенні селищної ради, селище Семенівка, вул. Незалежності, 44а.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до показників бюджету Семенівської селищної ради (об'єднаної територіальної громади) на 2017.рік.
  2. Про передачу Семенівській районній раді міжбюджетних трансфертів в 2017 році.
  3. Про передачу міжбюджетних трансфертів Полтавській обласній раді.
  4. Про затвердження кошторисної документації за робочим проектом: «Реконструкція нежитлової будівлі – будинку для одиноких людей похилого віку по вул. Добівська (Щорса), 12 в смт. Семенівка, Семенівського району, Полтавської області».
  5. Про припинення  дії договору оренди землі ТОВ «Кононівський елеватор».
  6. Про припинення дії договору оренди землі  ПрАТ «Полтавазооветпромпостач».
  7. Про передачу в оренду земельної ділянки.
  8. Про організаційні заходи щодо підготовки документації до земельних торгів (аукціону) на земельну по вул. Незалежності, 2Б-3 в смт.Семенівка.
  9. Про надання на виготовлення технічної документації із землеустрою для передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у користування громадян.
  10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою для передачі земельних ділянок у користування громадян.
  11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою для передачі земельних ділянок у власність громадянам.
  12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.
  13. Про внесення змін до договору оренди землі.
  14. Про продовження договору оренди землі в смт. Семенівка.
  15. Про припинення права користування земельними ділянками.

16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачі земельних ділянок у власність громадян.