Озеленення селища Семенівка

Дата: 05.04.2017 22:41

Фото без опису1 квітня 2017 року в селищі Семенівка провели висадку молодих дерев

Ініціатором заходу стали селищний голова Людмила Милашевич та начальник комунального підприємства "Благоустрій" Олена Качан.

Молоді дерева були висаджені працівниками КП "Благоустрій" та КП "Комунпобутсервіс".

Була проведена чимала робота, більше ніж сто деревинок берези та молодих дубів висадили по вулиці Матросова на місці видалених аварійних та сухих дерев.

Організувати та підготувати висадку дерев виявилося клопіткою і тривалою роботою, але спільними зусиллями комунальники вміло провели висадку з дотриманням всих правил.

Такі заходи з озеленення нашої громади будуть продовжуватись і надалі, для покращення благоустрою.  тільки спільними зусиллями ми зробимо нашу громаду кращою.