ОГОЛОШЕННЯ!!!

Дата: 12.10.2017 23:44

14 жовтня 2017 р. о 8 год. 30 хв. до Всіхсвятської церкви (с-ще Семенівка буде привезена частка мощів святого великомученика Георгія Побідоносця, захисника віри Христової та заступника наших воїнів.

Віруючі Семенівщини матимуть змогу прикластися до чудодійних мощів протягом 2 днів.
14.10. – 8.30 – літургія та водосвятний молебінь,
15.00 – вечірнє богослужіння,
15.10. – 8.30 – літургія,
12.00 – проводи мощів.

З питань звертатися до отця Олексія (тел. 050-987-24-29).
Довідково: Святий великомученик Георгій Побідоносець жив у ІІ-ІІІ ст. Виріс у Каппадокії (Мала Азія) у християнській сім'ї. Вступивши до римського війська, святий Георгій своїми ратними подвигами заслужив увагу імператора Діоклетіана, який призначив одним із старших воєначальників. Дізнавшись про указ імператора переслідувати християн, Георгій відкрито виступив проти правителя і закликав усіх визнати віру в Христа. Після восьмиденних тяжких мук був обезголовлений.

Голос Громади