До уваги громадян села Очеретувате!

ПрАТ «Кременчукгаз» повідомляє, що 11 та 12   жовтня  2021 року буде відключено газопостачання у селі   Очеретувате по вулиці Матросова у зв’язку з    ремонтними роботами на мережах газопостачання.      Просимо вибачення за тимчасові незручності.

14:57:41 08.10.2021

Шановні жителі Семенівської громади!

Шановні жителі Семенівської громади!   Звертаємось до Вас із проханням обрізати біля своїх садиб   та дворів гілля дерев, які виступають за межі огорожі на   проїжджу частину, що призводить до засмічення доріг та   перешкоджає руху спецтранспорту (пожежної машини,   швидкої допомоги та інших…).

16:16:12 07.10.2021

Семенівська ГО осіб з інвалідністю проводить змагання з рекреаційних видів спорту присвячені Дню козацтва. Змагання проводяться при підтримці Семенівської селищної ради та Фонду соціального захисту інвалідів.

10:24:16 07.10.2021