Дата: 05.01.2023 10:46

Громадська Організація Молодіжний Рух «Будь вільний» оголошує реєстрацію осіб з інвалідністю (1, 2 та 3  груп) для виплат грошових допомог на зимівлю.

Одержати виплату зможе не лише особа з інвалідністю, а й члени її сім’ї (чоловік/дружина та неповнолітні діти).

Прийом осіб буде відбуватися на базі помісної церкви «Жива Надія» за адресою: смт. Семенівка, вул. Воїнів-Інтернаціоналістів, 6 (поблизу адміністрації).

Дата початку реєстрації – 5 січня. Прийом людей буде відбуватися з 09:00 до 15:00 з понеділка по п’ятницю.

Для реєстрації слід надати такі документи:

- паспорт або свідоцтво про народження кожного з членів сім’ї (оригінал та копія);

- ідентифікаційний код (оригінал та копія);

- свідоцтво про шлюб (за наявності) (оригінал та копія);

- документ, що підтверджує інвалідність;

- рахунок ІBAN голови сімейства.

УВАГА! Для одержання допомоги картка ОБОВ’ЯЗКОВО повинна бути «Для виплат» від ПриватБанку!

Обмеження:

- виплати можуть одержати лише ті сім’ї, дохід яких складає не більше, аніж 5400 грн на 1 особу;

- виплати можуть одержати лише ті сім’ї, які не одержували аналогічних виплат (на зимівлю) від інших організацій.

УВАГА! Реєстрація категорій, які оголошувалися до цього, не припиняється!