Про встановлення транспортного податку на території Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області на 2019 рік

Дата: 20.06.2018 16:31

СЕМЕНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

СЕМЕНІВСЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

тридцять п’ята сесія селищної ради

першого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

20  червня 2018 року                                                                        смт. Семенівка

Про встановлення транспортного

податку на території Семенівської

селищної ради Семенівського району

Полтавської області на 2019 рік

На підставі статті 7, 8, 10, 12, 267 Податкового кодексу України та керуючись  Законом України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері  господарської діяльності», статтею 26, 59, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії, селищна рада,

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на території Семенівської селищної ради  на 2019 рік транспортний податок.

2. Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 Податкового кодексу України є об’єктами оподаткування.

3. Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

4. Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.

5. Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування відповідно до підпункту 267.2.1 пункту 267.2 статті 267 Податкового кодексу України.

6.  Всі питання не врегульовані цим рішенням регулюються відповідно до норм Податкового кодексу України та діючих нормативно-правових актів.

7.  Рішення набирає чинності з 1 січня 2019 року.

8. Дане рішення оприлюднити на офіційному сайті Семенівської селищної ради.

9. Визнати таким що втратило чинність Рішення 19-ї сесії Семенівської Селищної ради 1-го скликання від 05.07.2017 року «Про встановлення транспортного податку на території Семенівської селищної ради Семенівського району Полтавської області на 2018 рік».

10. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань планування бюджету, фінансів та податків (голова – Вакула Л.В.)

СЕЛИЩНИЙ ГОЛОВА                                                Л. П. МИЛАШЕВИЧ