Чотирнадцята сесія восьмого скликання

30.06.2022

1. Про звіт  селищного голови про роботу Семенівської селищної ради і її виконавчого комітету за 2021 рік.   Звіт  селищного голови
  2. Про внесення змін до фінансового плану на 2022 рік Комунального підприємства «Комунальник»
  3. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану за І квартал 2022 року Комунального підприємства «Комунальник»
  4. Про внесення доповнень до Переліку першого типу об’єктів комунального майна Семенівської територіальної громади для передачі майна в оренду на аукціоні
  5. Про розгляд звернення гр. Лазоренка Олега Володимировича про внесення змін Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324587200:00:002:0633, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Бурімка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, що перебуває в оренді у гр. Лазоренка Олега Володимировича.
  6. Про розгляд звернення гр. Лазоренка Олега Володимировича про внесення змін Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324587200:00:001:0133, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Степанівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, що перебуває в оренді у  гр. Лазоренка Олега Володимировича.
  7. Про внесення змін до Договору оренди землі від 16 червня 2016 року, укладеного з гр. Бибиком Євгеном Юрійовичем та гр. Бибиком Ігорем Юрійовичем, про оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324582000:00:007:0081, розташованої за межами населених пунктів (за межами с. Калинівка) на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.
  8. Про внесення змін до Договору оренди землі від 06 липня 2017 року, укладеного з  гр. Гарькавим Валентином Федоровичем, про оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324580800:00:003:0405, розташованої за межами населених пунктів на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області.
  9. Про укладення Додаткової угоди до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324588005:05:001:0034, розташованої в межах с. Герасимівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, що перебуває в оренді у  СФГ «АСТРА.».
  10. Про укладення Додаткової угоди до Договору оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з кадастровим номером 5324588005:05:001:0035, розташованої в межах с. Герасимівка на території Семенівської селищної ради Кременчуцького району Полтавської області, що перебуває в оренді у  СФГ «АСТРА.».
  11. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» для розміщення опор ПЛ-10 кВ та передачу земельних ділянок в оренду АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО».
  12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО»
  13. Про надання дозволу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право земельного сервітуту, в cмт Семенівка Кременчуцького району Полтавської області.
  14. Про надання дозволу АТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» на  розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під існуючими трансформаторними підстанціями.
  15. Про надання гр. Микитченко Ользі Іванівні права обмеженого платного строкового користування земельною ділянкою по вул. Воїнів-інтернаціоналістів в смт Семенівка Кременчуцького району Полтавської області.
  16. Про  припинення права постійного користування земельною ділянкою ПАТ «НАСК«ОРАНТА».
  17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки (земельної частки (паю) в натурі (на місцевості), розташованої на території колишньої Богданівської сільської ради, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Бабичу Дмитру Олександровичу.
  18. Про надання частини основної щорічної відпустки, матеріальної допомоги на оздоровлення, матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань селищному голові Милашевич Людмилі Павлівні.
  19. Про внесення змін до контракту № 62 від 20.11.2020 року з головним лікарем Комунального підприємства «Семенівська лікарня» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.
  20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості із земель житлової та громадської забудови з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування будівель торгівлі та про припинення  права постійного користування земельною ділянкою Семенівському сільському споживчому товариству.
  21. Про надання дозволу ТОВ  «АПО «ЦУКРОВИК ПОЛТАВЩИНИ» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право суборенди, по вул.Ціолковського, 2-А, в смт Семенівка Кременчуцького району Полтавської області.