До уваги жителів Семенівської селищної територіальної громади!

Дата: 21.02.2023 14:21

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текстДо уваги жителів Семенівської селищної територіальної громади!

Управління соціального захисту населення та праці Семенівської селищної ради повідомляє, що Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення норм, що регулюють питання визначення категорій осіб, які визнаються ветеранами війни та членами сімей загиблих Захисників і Захисниць України та надання їм соціальних гарантій» від 15.03.2022 року № 2121-ІХ шляхом внесення змін до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», який набрав чинності з 21.03.2022 року передбачено, що:

До членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України належать:

- батьки;

- діти, які не мають (і не мали) своїх сімей;

- діти, які мають свої сім’ї, але стали особами з інвалідністю до досягнення повноліття;

- діти, обоє з батьків, яких загинули або пропали безвісти;

- один із подружжя, який не одружився вдруге, незалежно від того, виплачується йому пенсія чи ні;

- утриманці загиблого (померлого), яким у зв’язку з цим виплачується пенсія.

Постанова Кабінету Міністрів України від 23.09.2015 року № 740 визначає порядок надання вказаного статусу та перелік документів, які є підставою для його встановлення.

Прийом заяв для встановлення статусу згідно Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», прийняття рішення та видача відповідного посвідчення проводиться територіальними управліннями соціального захисту населення за місцем реєстрації громадянина.

Для отримання щомісячної допомоги сім’ям з дітьми загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України у розмірі прожиткового мінімуму в розрахунку на одну особу (в т. ч. дітям, які навчаються в інших областях) необхідно подати наступні документи:

- копію паспорта усіх членів сім’ї,

- копія свідоцтва про народження дітей;

- копію свідоцтва про одруження;

- копія свідоцтва про смерть загиблого;

- копія посвідчення;

- номер карткового рахунку.