Завтра, 07 березня, відбудеться прощання загиблим воїном Олександром Сизьоненком

Дата: 06.03.2023 08:59

Війна забирає кращих.....03 березня 2023 року пішов з життя наш земляк, уродженець села Заїчинці Олександр Сизьоненко, 1982 року народження. У мирному житті Олександр Володимирович Сизьоненко був юристом; у 2019-2020 роках брав участь в АТО/ООС; із 25 лютого 2022 року мобілізований до лав Збройних Сил України головним сержантом комендантської роти військової частини А7044, 116 бригади ТрО. Проводив навчання зі стрільб, був інструктором, готував особовий склад до оборони. З червня 2022 року був командиром зенітно-ракетного відділення, зенітного ракетно-артилерійського взводу. Уже у липні 2022 року нагороджений грамотою за зразкову дисципліну, взірцевість у військовій службі під час російсько-української війни та з нагоди Дня Військ Протиповітряної оборони України. На початку 2023 року отримав важкі поранення.

Олександр залищиться у памяті рідних та друзів чуйним, добрим, щедрим, він завжди приходив на допомогу. Має 13-річного сина Дениса.

У ці гіркі хвилини вся Семенівська громада розділяє горе сім’ї та непоправну втрату, усі ми схиляємо голови у скорботі.

Прощання із загиблим воїном відбудеться 07 березня 2023 року о 13.30 годині. Вічна пам’ять і слава Герою, який захищав Україну та кожного з нас!