У НОВИХ САНЖАРАХ ПОПРОЩАЛИСЯ З ОЛЕКСАНДРОМ ГЕРАСИМЧУКОМ — УРОДЖЕНЦЕМ С. ОЧЕРЕТУВАТЕ

Дата: 08.08.2024 11:35

7 серпня в Новосанжарській громаді відбулася церемонія прощання з нашим земляком Олександром Герасимчуком. Герой загинув 31 липня під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Охрімівка Вовчанської міської громади Харківської області.

Олександр Миколайович народився 9 квітня 1985 року у селі Очеретувате. Навчався в Очеретуватській ЗОШ, де закінчив 9 класів. Потім продовжив навчання у Семенівському НВК №1.

Після закінчення школи навчався у ПТУ, де здобув спеціальність будівельника-каменяра. Проживав у с. Лелюхівка. Останнім часом працював робітником у ТОВ "Чиста криниця".

У грудні 2022 року був мобілізований до лав Збройних сил України. Після двох місяців підготовки був направлений до 71 десантно-штурмової бригади на посаду кулеметника. У грудні 2023 року був поранений під Роботіно. Після одужання знову повернувся на службу.

4 грудня 2023 року Олександр Миколайович був відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача ЗСУ.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і знайомим Героя! Нехай світлий спомин про нього буде сильнішим за смерть!

Вічна й світла пам'ять!

Фото з офіційної сторінки Новосанжарської ТГ