Володимир Сливенко

Дата: 25.09.2024 14:22

На колінах, схиливши голови, Семенівська громада знову в глибокій скорботі…

На Семенівщину знову прилетіла чорним круком трагічна, нестерпно болюча звістка. 16 вересня загинув наш земляк-військовослужбовець із с-ща Семенівка Володимир Володимирович Сливенко (17.01.1984 р.н.).

25 вересня жителі с-ща Семенівки омилися гіркими сльозами за вбитим путінською армадою солдатом. «Живим коридором слави» семенівці зустріли полеглого Воїна. До його ніг люди оберемками клали живі квіти в знак глибокої вдячності та щирої подяки за захист від зазіхань російських окупантів.

Щирі слова співчуття висловили перший заступник селищного голови Юрій Стеценко та начальник третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Станіслав Ковалевський.

Семенівська громада висловлює щирі співчуття рідним, близьким Володимира! Жодними словами не вгамувати цей страшний біль та не загоїти рани в душі.

Вічна пам'ять Володимиру Сливенку! Честь і слава усім загиблим Героям!