06 вересня 2024 року

1.Про створення Громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Семенівської селищної ради.
2. Про впорядкування нумерацій об’єктів нерухомого майна.
3. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
4.Про затвердження Положення про квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов при виконавчому комітеті Семенівської селищної ради.
5. Про  затвердження  посадового складу місцевої надзвичайної протиепізоотичної  комісії.
6. Про надання Кропивці Назару Олеговичу, 06.09.2023 р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
7. Про надання Кропивці Микиті Олеговичу, 13.01.2020 р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
8. Про надання Удовіковій Вікторії Дмитрівні, 07.07.2007 р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
9. Про надання Удовікову Матвію Дмитровичу, 17.06.2012 р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
10. Про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо відчуження часток житлового будинку.

11. Про продовження терміну перебування малолітньої дитини Манулька М. М., 24.03.2015 р. н., у сім’ї патронатного вихователя Черненка С.Ф.
12. Про можливість особи бути опікуном над недієздатною особою.
13.Про погодження розміру плати за навчання та встановлення пільг для учнів комунального закладу «Семенівська музична школа» на 2024-2025 навчальний рік.
14. Про відшкодування витрат на поховання
15. Про відшкодування витрат на поховання
16. Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.
17. Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.
18. Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.
19. Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.
20. Про затвердження переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяви про отримання компенсації витрат.