10 жовтня 2024 року

1. Про надання   Гапулі  Кірілу Олеговичу, 12.06.2016 р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
2. Про внесення змін до договору від 08 грудня 2023 року №1 про умови запровадження та організацію функціонування послуги патронату над дитиною, що надаватиметься сім’єю патронатного вихователя.
3. Про збереження права користування житлом за дитиною-сиротою.

4. Про надання дозволу органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо нерухомого майна малолітньої дитини.

5. Про розгляд звернення щодо продовження терміну дії  паспорта прив’язки тимчасової споруди  для провадження підприємницької діяльності.

6. Про розгляд звернення щодо продовження терміну дії  паспорта прив’язки тимчасової споруди  для провадження підприємницької діяльності.

7. Про підтвердження адреси  об`єкту нерухомого майна

8. Про впорядкування нумерацій  об’єктів  нерухомого майна.

9. Про взяття  на квартирний облік ветерана війни-особи з інвалідністю ІІ групи внаслідок війни  Чаленка Р.М.

10. Про затвердження Плану дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах водопостачання та водовідведення Семенівської селищної ради під час проходження осінньо-зимового періоду 2024-2025 року.  ПЛАН ДІЙ

11. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

12. Про стан розгляду звернень громадян у виконавчому  комітеті    Семенівської селищної    ради  за III квартал  2024 року.   Додаток
13. Про відшкодування витрат на поховання.

14. Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.
15. Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.