19 вересня 2024 року

Про створення Громадської комісії  з житлових питань при виконавчому комітеті Семенівської селищної ради

2.Про впорядкування нумерацій об’єктів нерухомого майна

3.Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Іщенко Олександрі Михайлівні, 19.12.2006 року народження

4.Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, Іщенко Тетяні Михайлівні, 18.02.2010 року народження

5. Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського     піклування, Іщенко О.М.

6.Про встановлення піклування над дитиною, позбавленою батьківського піклування, Іщенко Т.М.

7.Про повідомну реєстрацію Угоди між відділом освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради та Семенівською селищною організацією Профспілки працівників освіти і науки України на 2024-2029 роки.