Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Головне управління ДПС у Полтавській області

Державна податкова служба України інформує

Чи сплачується авансовий внесок з ЄП та в який термін подається податкова декларація платника ЄП – ФОП у разі переходу в середині місяця кварталу платника ЄП з першої або другої групи на третю групу з особливостями оподаткування на період дії воєнного стану?

08:49:11 20.07.2022

Державна податкова служба України інформує: Чи зобов’язаний СГ, який має ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, подавати декларацію акцизного податку, в т.ч. за періоди квітень-грудень 2022 року?

Чи зобов’язаний СГ, який має ліцензію на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами, подавати декларацію акцизного податку, в т.ч. за періоди квітень-грудень 2022 року?

08:19:43 19.07.2022

Державна податкова служба України інформує

За який звітний період, в який термін та в якому вигляді (електронному чи на паперових носіях) ФО щодо яких до ЄДР внесено запис про припинення підприємницької діяльності ФОП подають останню податкову декларацію платника ЄП – ФОП та Додаток 1 до неї?

09:27:38 18.07.2022

Державна податкова служба України інформує

Як ФОП – платником ЄП (зі ставкою 2 відс. доходу) заповнюється розд. III уточнюючої податкової декларації платника ЄП третьої групи на період дії воєнного, надзвичайного стану в Україні (далі – Декларація) у разі помилкового відображення у рядку 04 розд. ІІ звітної Декларації за місяць (крім грудня) поточного року значення показника рядка 02 розд. І такої Декларації?

08:37:38 15.07.2022

Який розмір ставки ПДФО застосовується при нарахуванні заробітної плати (винагороди) працівникам, які перебувають у штаті резидента Дія Сіті та які не є гіг-спеціалістами (наприклад, прибиральниці, бухгалтеру)?

Який розмір ставки ПДФО застосовується при нарахуванні заробітної плати (винагороди) працівникам, які перебувають у штаті резидента Дія Сіті та які не є гіг-спеціалістами (наприклад, прибиральниці, бухгалтеру)?

11:03:59 13.07.2022

Чи може ЮО – платник ЄП третьої групи застосовувати спрощену систему оподаткування при наданні фінансової допомоги (поворотної або безповоротної) ФО у т.ч. ФО – підприємцю?

Чи може ЮО – платник ЄП третьої групи застосовувати спрощену систему оподаткування при наданні фінансової допомоги (поворотної або безповоротної) ФО у т.ч. ФО – підприємцю?

10:30:58 12.07.2022

Державна податкова служба України інформує

За який період ЮО – платник ЄП, який в середині податкового (звітного) періоду перейшов на третю групу за ставкою 2 відс. подає Податкову декларація платника ЄП, за формою, затвердженою наказом МФУ від 19.06.2015 № 578?

09:46:28 07.07.2022

На підставі яких документів за звітні періоди лютий – травень 2022 року формують податковий кредит платники податків, що використовують касовий метод обліку ПДВ?

На підставі яких документів за звітні періоди лютий – травень 2022 року формують податковий кредит платники податків, що використовують касовий метод обліку ПДВ? Відповідно до п.п. 14.1.266 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) касовий метод для цілей оподаткування згідно з розд. V ПКУ – метод податкового обліку, за яким дата віднесення сум податку до податкового кредиту визначається як дата списання коштів з рахунків платника податку, відкритих в установах банків, та/або в органах, що здійснюють казначейське обслуговування бюджетних коштів, дата видачі з каси платника податків або дата надання інших видів компенсацій вартості поставлених (або тих, що підлягають поставці) йому товарів (послуг) (далі – касовий метод).    Згідно з п. 32 прим. 2 підрозд. 2 розд. ХХ ПКУ тимчасово, за податкові періоди лютий, березень, квітень, травень 2022 року за операціями з придбання товарів/послуг, за якими в Єдиному реєстрі податкових накладних постачальниками не зареєстровано податкові накладні та/або розрахунки коригування до них, платники податку включають до складу податкового кредиту звітного (податкового) періоду суми ПДВ, сплачені (нараховані) у складі вартості придбаних товарів/послуг, на підставі наявних у платника первинних (розрахункових) документів, складених (отриманих) платником податку за операціями з придбання товарів/послуг відповідно до Закону України від 16 липня 1999 року № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» із змінами і доповненнями.    Таким чином, підставою для формування податкового кредиту за звітні періоди лютий – травень 2022 року платниками, що використовують касовий метод, є документ, що підтверджує дату списання коштів із банківського рахунка (видачі з каси) платника ПДВ або дату надання інших видів компенсацій вартості поставлених (чи тих, що підлягають постачанню) йому товарів/послуг.    Відповідні роз’яснення розміщені на вебпорталі ДПС за посиланням: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/590192.html. 

10:10:07 06.07.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора