Семенівщина в жалобі….

Дата: 11.05.2022 09:25

Фото без описуСеменівщина в жалобі….

Йдуть у засвіти найкращі життя… Ті, кому б творити Україну, продовжувати рід український, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою історією. Героїчною пам’яттю і вічним болем. Не забудемо Воїнів.

Загиблі Герої Семенівської громади:

Володимир Іванович Отченашенко героїчно загинув у бою 9 березня 2022 року, безжально знищуючи ворога. Своє життя він присвятив боротьбі та розбудові Української Соборної Самостійної Держави.

Юрій Володимирович Синюгін, солдат, загинув  20 березня 2022 року, виявивши стійкість і мужність у бою за нашу Батьківщину. До  останнього подиху він залишився вірним кожному слову  Військової присяги.

Максим Ігорович Бурлаков, молодший сержант, загинув 22 березня 2022 року в місті Костянтинівка. Віддав своє життя за  мирне небо над Україною.

Дмитро Юрійович Трихно, молодший сержант, загинув 22 березня 2022 року в місті Костянтинівка. До  останнього  він залишився вірним   Військовій присязі.

Олександр Анатолійович  Івашина, солдат, життя якого обірвалося  4 квітня 2022 року. Був вірним сином України. До останнього захищав Батьківщину від загарбників.

Дмитро Сергійович Шрамко, молодший сержант, командир  машини відділення морської  піхоти, загинув під час оборони Маріуполя 24  березня 2022 року.

Андрій Володимирович Греба, головний сержант,  загинув 27 березня 2022 року. Сталося це  під час оборони  міста Маріуполь Донецької області.  6 квітня  Президент України  Володимир Зеленський  підписав  Указ про відзначення Андрія Греби  орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Вони захищали Україну, її незалежність і територіальну цілісність від російських загарбників. Захищали своїх рідних і близьких від звірств російських окупантів. Виконували свій обов’язок громадянина України і військову присягу.

Сьогодні Герої знайшли вічний спокій.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким полеглих Героїв.

Вічна пам’ять захисникам України!

Слава Україні!

Інформації з офіційних джерел стосовно воїнів  Руслана Костянтиновича Чорного та Володимира  Сергійовича Цоканя відсутня.