СЕМЕНІВСЬКА ГРОМАДА В ЖАЛОБІ: НА ХАРКІВЩИНІ ГЕРОЇЧНО ЗАГИНУВ НАШ ЗЕМЛЯК ВОЛОДИМИР БУТКО

Дата: 31.07.2024 14:13

На Семенівщину знову прилетіла трагічна, нестерпно болюча звістка. 28 липня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу н. п. Липці Харківської області загинув наш земляк-військовослужбовець із с-ща Семенівка – Володимир Михайлович Бутко.

Сьогодні, 31 липня, вся Семенівська громада стоячи на колінах зустріли полеглого Воїна. В останню путь під звуки духового оркестру Національної Гвардії України захисника провели рідні, близькі, військові, представники влади та делегація Опішнянської громади на чолі з головою Миколою Різником.

Довідково: Володимир Бутко народився 3 вересня 1984 року в с-щі Опішня Зіньківського району. Військову службу проходив на посаді молодшого сержанта, бойовий медик І взводу оперативного призначення ІV роти оперативного призначення ІІ батальйону оперативного призначення вч 3102.

Загинув 28 липня 2024 року залишаючись відданим військовій присязі на вірність українському народові та мужньо виконавши військовий обовʼязок щодо захисту Вітчизни.

Щирі слова співчуття рідним від усієї громади висловили селищний голова Людмила Милашевич та начальник третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Станіслав Ковалевський.

Схиляємо голови перед подвигом нашого земляка. Вічна йому пам’ять і шана!

Спочивай з миром, Герою!