Головне управління ДПС у Полтавській області

Готівка в національній та іноземній валютах можуть бути задекларовані в одноразовій (спеціальної) добровільній декларації у разі розміщення їх  на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України.

08:57:16 26.08.2021

Виправити допущені неточності можна подавши нову одноразову (спеціальну) добровільну декларацію у порядку, визначеному Податковим кодексом

08:26:44 26.08.2021

Чи можуть ФОП – платники єдиного податку, які здійснюють перевезення пасажирів, у разі проведення розрахунків з використанням талонів, квитків не застосовувати РРО та/або ПРРО, а вести РК та КОРО у разі перевищення 220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року?

13:02:14 25.08.2021

13:01:31 25.08.2021

Декларант самостійно приймає рішення щодо визначення активів, які будуть зазначені ним у одноразовій (спеціальній) добровільній декларації

13:23:49 20.08.2021

10:53:29 19.08.2021

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує: "Запитували? Відповідаємо!"

Якщо декларантом подана одноразова (спеціальна)   добровільна декларація, але не в повному обсязі   сплачена сума збору, яка зазначена у поданій  декларації, то чи має право декларант подати  повторно «звітну» декларацію?

13:45:23 18.08.2021

Активи, які підлягають одноразовому (спеціальному) декларуванню

Активи, які підлягають одноразовому (спеціальному) декларуванню  Відповідно до п. 4 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні   положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – об’єкти декларування) можуть бути визначені підпунктами 14.1.280 і 14.1.281 п. 14.1 ст. 14 ПКУ активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності (в тому числі на праві спільної часткової або на праві спільної сумісної власності) і знаходяться (зареєстровані, перебувають в обігу, є на обліку тощо) на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, у тому числі, але не виключно: а) валютні цінності (банківські метали, крім тих, що не розміщені на рахунках, національна валюта (гривня) та іноземна валюта, крім коштів у готівковій формі, та права грошової вимоги (у тому числі депозит (вклад), кошти, позичені третім особам за договором позики), оформлені у письмовій формі з юридичною особою або нотаріально посвідчені у разі виникнення права вимоги декларанта до іншої фізичної особи; б) нерухоме майно (земельні ділянки, об’єкти житлової і нежитлової нерухомості).              Для цілей цього підрозділу до нерухомого майна належать також об’єкти незавершеного будівництва, які:

08:57:40 12.08.2021