8ДПРП 2 ДПРЗ ГУ ДСНС в Полтавській області

Рятувальники нагадують головні вимоги правил пожежної безпеки під час підготовки і святкування Новорічних та Різдвяних свят

Незабаром Новорічні свята, шкільні та дитячі установи, оселі наших громадян прикрасять Новорічні ялинки – неодмінні атрибути цього свята. Однак, поряд із позитивними емоціями, при недотриманні елементарних вимог правил пожежної безпеки, лісові красуні можуть зіпсувати святковий настрій. У зв’язку з цим рятувальники нагадують головні вимоги правил пожежної безпеки під час підготовки і святкування Новорічних та Різдвяних свят.

10:38:55 17.12.2021

Піротехніки ДСНС ліквідували вибухонебезпечний предмет

28 листопада 2021 року о 12 год. 37 хв. до 8 ДПРЗ смт. Семенівка 2 ДПРЗ м.Кременчука від місцевого мешканця надійшло повідомлення про те, що на березі озера Крива Рудка в с. Паніванівка, Семенівської селищної територіальної громади, Кременчуцького р-ну під час прогулянки було виявлено предмет схожий на вибухонебезпечний предмет.

15:25:37 29.11.2021

Пожежна безпека житла

Рятувальники Семенівщини звертаються до жителів Семенівської громади  із попередженням!

13:01:11 29.11.2021