Головне управління ДПС у Полтавській області

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність у сфері надання послуг (у тому числі суб’єктів господарювання, які надають послуги таксі)

Головне управління ДПС у Полтавській області з метою інформування суб’єктів господарювання щодо законодавства у сфері здійснення розрахунків при надані послуг повідомляє.

09:28:29 21.09.2023

Запитували? Відповідаємо!

Чи подається податкова декларація з рентної плати, якщо у деяких звітних періодах поточного року у суб’єкта господарювання відсутній об’єкт оподаткування рентною платою за спеціальне використання лісових ресурсів (не здійснювалася заготівля деревини)?

08:59:06 20.09.2023

Про обов’язок використання РРО/ПРРО під час зустрічі з підприємцями Полтавщини

Триває інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо останніх новацій податкового законодавства, тож нещодавно фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області завітали до суб’єктів господарювання                     у м. Котельва Полтавської області.

08:49:21 20.09.2023

Зустріч податківців Полтавщини із представниками ГО «Вільний шлях»

У рамках роботи комунікаційної податкової платформи відбулась робоча зустріч очільниці Головного управління ДПС у Полтавській області              Алли Рябкової  та голови громадської організації «Вільний шлях» Андрія Вишнивецького, за участі начальника управління з питань виявлення                 та опрацювання податкових ризиків ГУ ДПС у Полтавській області                Людмили Овчаренко.

08:21:02 20.09.2023

Закон № 3219: щодо переходу  платників податків – юридичних осіб, які у 2023 році використовували особливості оподаткування та втратили таке право, на сплату інших податків і зборів

12:39:53 22.08.2023