ФУТБОЛ (МІЖНАРОДНА ТОВАРИСЬКА ЗУСТРІЧ) ФК "СЕМЕНІВКА" - МОЛОДІЖНА ЗБІРНА СЕНЕГАЛУ U-21

Дата: 20.05.2016 22:02

Фото без опису20 травня на центральному стадіоні «Колос» відбулася футбольну зустріч між ФК «Семенівка» та Молодіжною збірною Сенегалу до 21 року, яка днями проводила тренувальні збори у Полтавській області.

Гра проходила на високому темпі, першими відзначилася команда синегалу на початку першого тайму, гол забив - Абубакарі Кеіти, але ФК "СЕМЕНІВКА" дуже швидко відігралася, відзначився Максим Харченко.

У другій половині гри команди грали так як і в першому таймі на великих швидкостях, в якійсь мірі перевагу в контролі м'яча  мали гості, але в черговій атаці наша команда виривається вперед, завдяки забитому м'ячу - Максима Безсонова, який і став переможний для ФК "СЕМЕНІВКА"

ФК «Семенівка» – Молодіжна збірна Сенегалу U-21:

Велика подяка вболівальникам Семенівщини, які прийшли та підтримали свою команду.

Склад  ФК «Семенівка»:

Смага (к), Шинкарецький, Гарькавий, Мушта, Молдавець, Хоменко, Синьовид, Бабешко, Харченко, Неліпа, Безсонов, Тригуб, Дем’яненко.

Склад Сенегалу U-21:

Біагуі, Пуйе, Канут, Тіам, Кеіта, Дідіу, Діоп, Гоміс, Діав, Конате, Діалло, Ассеф, Гомі, Нтумба (к).

Фотоматеріали футбольної зустрічі: