Семенівський район, Полтавська область

Привітання медичних працівників Семенівської ЦРЛ

Сьогодн 16 червня в селищі Семенівка в приміщенні районної лікарні, з нагоди до дня медичного працівника, вітання приймали працівники охорони здоров'я.

Людей у білих халатах прийшлі привітати : Благочинний Семенівського округу Архимандрит Олексій , перший заступник голови Семенівської районної державної адміністрації Микола Недюха та голова районої ради Юрченко Віктор Васильович.

Говорили про професію лікаря та медсестри , про важливу і рятівну справу служіння ближньому, адже лікар в будь-який час готовий прийти на допомогу залишивши всі свої особисті справи.

Для присутніх в залі був організований святковий концерт самодіяльними артистами та працівниками медичних установ району, та вручені грамоти подяки за сумлінну працю.