Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Семенівський район, Полтавська область

До відома жителів селища Семенівка!

 

Щоб запобігти формуванню хибної думки, щодо причин відмови сесії селищної ради першого скликання від 08 липня 2016 року, у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування представникам релігійної організації Православної Церкви Храму Святої Покрови, та для спростування дезінформації з цього питання, яка розповсюджується в селищі, інформуємо!

До Семенівської Селищної ради надійшло прохання від представників релігійної організації Православної Церкви Храму Святої Покрови про виділення земельної ділянки площею 0,2 га за адресою вул. Незалежності, а саме між приміщенням „Аптека №185“ та магазином „Скарбничка“, для будівництва Храму. На даний лист була надана відповідь з роз’ясненнями, щодо належної форми та змісту звернення до органів місцевого самоврядування, особи зацікавленої в одержання у користування земельної ділянки із земель комунальної власності. У відповіді було вказано про відсутність, на даний  час, генерального плану забудови селища Семенівка, що згідно норм чинного законодавства унеможливлює надання земельних ділянок із земель комунальної власності у користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб.  Крім того, на вказану земельну ділянку зареєстровано право комунальної власності для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та органів місцевого самоврядування, а саме її призначено для розміщення дитячого майданчику.

До цього ж, навіть не зважаючи на вище вказані причини відмови релігійній організації, а враховуючи межі сусідніх земельних ділянок право власності, користування, якими зареєстровано за фізичними, юридичними особами. Розмір земельної ділянки  по вул. Незалежності між приміщенням „Аптека №185“ та магазином „Скарбничка“ не має й половини площі вказаної у листі Православної Церкви Храму Святої Покрови.

Враховуючи вище викладене, та лише з мотивів дотримання норм чинного законодавства, а ні в якому разі не порушення права на свободу віросповідання, депутатами сесії селищної ради було одноголосно прийняте рішення про відмову у задоволенні даного прохання.

Звертаємо Вашу увагу, що представникам релігійної організації Православної Церкви Храму Святої Покрови та священнику О.Зеновію, особисто, неодноразово було наголошено, що вони мають право, звернутися до селищної ради з клопотанням про надання земельної ділянки для будівництва Храму в іншому можливому місці. Зазначаємо, що до цього часу, по даному питанню, ніхто з них до землевпорядника не звертався.

Принагідно повідомляємо, що представники Всіхсвятської релігійної громади Української Православної церкви, теж отримали відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою що відведення, земельної ділянки у постійне користування за даною адресою.« повернутися до списку новин