Благоустрій селища

Дата: 01.04.2017 14:25

Фото без описуКомунальне підприємство "Благоустрій" продовжує проводити роботи по благоустрою Семенівської ОТГ

Працівниками КП "Благоустрій" було проведено ряд робіт по видаленню чагарників, самовисівної порослі та аварійних непридатник для подальшої життєдіяльності зелених насаджень.

Як розповіла начальник Комунального підприємства "Благоустрій" Олена Качан, роботи по благоустрою Семенівської ОТГ розпочалися та продовжуватимуться з видалення самовисівної порослі та аварійно-сухостійних дерев по вулицях Незалежності, Матросова, Воїнів-інтернаціоналістів, Шевченка, Сухини, Космонавтів, Ціолковського та заводського парку. Дані роботи будуть проводитись також у с. Тарасівка, с. Карпиха та с. Вереміївка. Відповідо на місцях видалених дерев та порослі, комунальники проведуть висадку молодих дерев для покращення та озеленення Семенівської громади.

Також працівниками КП "Благоустрій" було проведено роботу по очищенню та вивезенню від сміття та торішнього листя вулицю Незалежності та сквер ім. Сухини.