ЗАХІД ДО ДНЯ ІНВАЛІДА

Дата: 03.12.2016 15:15

Фото без описуЩороку 3 грудня в Україні, як і у всьому світі,  відзначається день людей з обмеженими фізичними можливостями.

Права інвалідів в нашій державі захищає Закон «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні». Інваліди в Україні володіють усією повнотою соціально-економічних, політичних, особистих прав і свобод, закріплених Конституцією України.Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре. За підрахункам,  в Полтавській області наразі проживає більше 4 тисяч дітей з обмеженими фізичними можливостями.Серед них і близько 100 дітей із Семенівського району. 01 грудня у центральній районній бібліотеці районним центром для сім’ї, дітей та молоді(директор Жанна Омельченко), районною організацією інвалідів (голова Любов Грек, працівниками бібліотеки проведено захід для дітей з обмеженими фізичними можливостями, які навчаються у Семенівських НВК №1 та №2. Для них організовано конкурси, розваги, загадки, а також на учасників дійства чекали призи та солодкий стіл.

Фото без опису   Фото без опису

За даними http://semenivka.adm-pl.gov.ua/