УРОЧИСТЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ СПИСКУ (КОПІЇ) ІКОНИ НЕСПОДІВАНА РАДІСТЬ

Дата: 13.09.2018 07:16

Фото без опису15 ВЕРЕСНЯ У ВСІХСВЯТСЬКОМУ ХРАМІ С-ЩА СЕМЕНІВКА ВІДБУДЕТЬСЯ УРОЧИСТЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ СПИСКУ (КОПІЇ) ІКОНИ НЕСПОДІВАНА РАДІСТЬ

Оригінал цієї святині декілька десятиліть тому перебував у нашому селищі та користувався великою шаною серед місцевих жителів.
Усі бажаючі взяти участь в урочистому заході, приходьте 15 вересня о 8:00 до церкви Всіх Святих. Віряни хресною ходою вирушать до Семенівського районного Будинку культури, біля якого відбудеться зустріч єпископа Золотоніського Іоанна разом із представниками духовенства Чорнобаївського благочиння. Вони привезуть оригінал ікони Несподівана Радість, котра колись знаходилася на Семенівщині.
Потім відбудеться Божественна літургія за участі архієпископа Лубенського та Кременчуцького Миколая, духівників із Черкащини. Під час служби кожен прихожанин зможе прикластися до оригіналу ікони Несподівана Радість. По її закінченню – освячення копії цієї святині, яка назавжди залишиться у Всіхсвятському храмі.