Семенівський район, Полтавська область

Одна громада, одна спільна справа

На передодні свята "ВЕСЕЛОЇ МУДРОСТІ" яке відбудеться 10 вересня 2016 року, 8 вересня  в парку ім. Глібова, який входить до Семенівської громади відбулося прибирання території парку.

В так званому суботнику узяли участь колективи Семенівської селищної ради, Веселоподільської сільської ради та працівники Вереміївського старостату, Семенівське КП "Комунпобутсервіс", працівники Семенівської Державної Адміністрації та Семенівський районний центр зайнятості, і всі небайдужі жителі нашого краю.

Роботи вистачало всім, і кожен відповідав за ту чи іншу дію. Чоловіки займалися косінням трави, та вирубуванням порослі, а жінки побілкою дерев та вигрібанням листя.

Щира подяка всім учасникам суботника, коли кожен житель робить свій внесок у справу благоустрою громади. Так, спільними зусиллями ми зробимо нашу громаду кращою, чистішою, комфортнішою для життя.