Семенівська селищна рада об'єднана територіальна громада
Семенівський район, Полтавська область

Відпрацювання щодо стабілізації криміногенної обстановки

Семенівська поліція розпочала відпрацювання щодо стабілізації криміногенної обстановки

Згідно доручення Голови Національної поліції по всій території України, в тому числі і на Семенівщині, розпочалися комплексні оперативно-профілактичні заходи, метою яких є стабілізація криміногенної ситуації.
Ці заходи перш за все спрямовані на боротьбу зі злочинністю на території району, підтримання публічної безпеки і правопорядку. Проводяться відпрацювання за усіма напрямками діяльності поліції при взаємодії із іншими зацікавленими організаціями. 
Вже відсьогодні і до 30 листопада розпочато практичний етап відпрацювань.
Попередньо складено та затверджено плани заходів, особливу увагу у яких приділено попередженню та розкриттю тяжких і резонансних злочинів, незаконних заволодінь автотранспортом, вилученню з незаконного обігу зброї та наркотичних засобів, розшуку злочинців та безвісти зниклих громадян. 
Активну участь у проведенні відпрацювань беруть дільничні офіцери поліції та працівник ювенальної превенції, які здійснюють профілактичну роботу з працівниками та власниками розважальних закладів з метою виявлення фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, виявляють дітей, що перебувають у таких закладах без нагляду дорослих та батьків, які не виконують батьківських обов’язків по догляду за дітьми.
Правоохоронці звертаються до громадськості сприяти у розкритті злочинів та недопущення їх скоєння.

За даними http://Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області

 « повернутися до списку новин