Семенівський район, Полтавська область

Відпрацювання щодо стабілізації криміногенної обстановки

Семенівська поліція розпочала відпрацювання щодо стабілізації криміногенної обстановки

Згідно доручення Голови Національної поліції по всій території України, в тому числі і на Семенівщині, розпочалися комплексні оперативно-профілактичні заходи, метою яких є стабілізація криміногенної ситуації.
Ці заходи перш за все спрямовані на боротьбу зі злочинністю на території району, підтримання публічної безпеки і правопорядку. Проводяться відпрацювання за усіма напрямками діяльності поліції при взаємодії із іншими зацікавленими організаціями.
Вже відсьогодні і до 30 листопада розпочато практичний етап відпрацювань.
Попередньо складено та затверджено плани заходів, особливу увагу у яких приділено попередженню та розкриттю тяжких і резонансних злочинів, незаконних заволодінь автотранспортом, вилученню з незаконного обігу зброї та наркотичних засобів, розшуку злочинців та безвісти зниклих громадян.
Активну участь у проведенні відпрацювань беруть дільничні офіцери поліції та працівник ювенальної превенції, які здійснюють профілактичну роботу з працівниками та власниками розважальних закладів з метою виявлення фактів продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, виявляють дітей, що перебувають у таких закладах без нагляду дорослих та батьків, які не виконують батьківських обов’язків по догляду за дітьми.
Правоохоронці звертаються до громадськості сприяти у розкритті злочинів та недопущення їх скоєння.

За даними http://Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області