Перший дзвоник у школах Семенівської громади пролунав для понад сотні першокласників.

Дата: 03.09.2018 14:40

Фото без описуСьогодні, святкові урочистості з нагоди Першого дзвоника пройшли в Товстівській та Паніванівській ЗОШ І- ІІ ступенів, Степанівській та Веселоподільській ЗОШ І- ІІІ ступенів, Семенівському НВК № 1 ім. М. М. Хорунжого та Семенівському навчально- виховному комплексі № 2. Загалом в цьому році до навчальних закладів середньої освіти нашої громади пішло понад сто першокласників.

Святкові урочистості з нагоди першого дзвоника в усіх школах пройшли веселим святом для першачків, яке запам’ятається надовго.

Першокласникам були вручені подарунки від учнів старшої школи, старшокласникам, які проявили себе у навчанні, а дехто й в роботі під час літніх канікул, адміністраціями шкіл були вручені грамоти та солодкі презенти від спонсорів.

Цього чудового, осіннього ранку на урочистості до школярів завітали голова Семенівської селищної ради Людмила Милашевич, заступники селищного голови Сергій Полупан, Алла Оніпко, Світлана Палій, настоятель Семенівської Всіхсвятської церкви архімандрит Олексій, депутати Семенівської селищної ради Тетяна Тарапунець та Оксана Кадин, методисти відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Олена Шестопал та Тетяна Киба, представники фермерських господарств, підприємці, які привітали школярів з початком нового навчального року, побажали всім учням хорошого настрою, успіхів, натхнення, наснаги у навчанні, здоров’я та втілення в життя всіх своїх заповітних мрій.

Перший дзвоник в Семенівському навчально- виховному комплексі № 1 ім. М. М. Хорунжого

Перший дзвоник в Семенівському навчально- виховному комплексі № 2

Перший дзвоник в Степанівській загальноосвітній школі І- ІІІ ступенів