КУ "Центр надання соціальних послуг" Семенівської селищної ради отримав гуманітарну допомогу від   народного депутата України Олександра Трухіна

Дата: 18.05.2022 09:19

Вчора, 17 травня, до  КУ "Центр надання соціальних послуг" Семенівської селищної ради було передано гуманітарну допомогу від   народного депутата України Олександра Трухіна. А саме:  одяг, взуття, ковдри та  подушки. Ця допомога передбачена  для найбільш вразливих категорій населення та  внутрішньо переміщених осіб.

Повідомляємо, що внутрішньо переміщені особи  та вразливі категорії населення громади  можуть отримати гуманітарну допомогу з понеділка по п’ятницю  з 9.00 до 15.00 год,  субота, неділя – вихідний, за адресою: смт  Семенівка, вул. Воїнів -Інтернаціоналістів, буд. 15.

При собі необхідно  мати: паспорт громадянина України; свідоцтво про народження дитини; довідку внутрішньо переміщеної особи.

Чекаємо на Вас!