До уваги внутрішньо переміщених осіб! У гуманітарному штабі діє «Куточок малюка»

Дата: 25.05.2022 13:04

Цими днями начальник 3-го відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Мирослав Волков передав ліки та дитяче харчування до Семенівського ЗЗСО №1 І – ІІІ ступенів імені М. М. Хорунжого, де створено «Куточок малюка» із товарів, які потрібні для дітей, що зареєстровані, як ВПО на території нашої громади.

У  «Куточку малюка»  можна отримати різновікове дитяче харчування (суміші), засоби гігієни, підгузки, дитячі речі та ліки.

Приходьте до пункту видачі щодня, крім суботи та неділі, з 9.00 до 12.00, за адресою: смт. Семенівка, вул. Шевченка, 15.

З собою необхідно мати документи, що посвідчують особу, свідоцтво про народження дитини та довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.